Personal

Placeholder bild för personal
Markus Svensson

Försäljningsansvarig/Platschef

08-556 346 62
markus@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Gus Strömfelt

Nybilssäljare

08-556 346 41
gus@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Patryk Ginczelewski

Säljare Nybil

08-556 346 63
patryk@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Marcus Kettler

Säljare Nybil

08-556 346 51
marcus.kettler@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Tobias Gunnarsson

Säljare Begagnat

08-556 346 79
tobias@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Henrik Lyberg

B2B-säljare

08-556 346 56
henrik@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Oscar Beckman

B2B-säljare

08-55 63 46 64
oscar.beckman@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Mikael Fröman

Exclusive DS Säljare

08-556 344 79
mikael@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Johanna Björk

Säljare beg

08-55634538
johanna@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Ralph Jansson

Ansvarig eftermarknad, Servicerådgivare B2B

08-556 346 67
ralph@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Niklas Eriksson

Kundmottagare

08-556 346 53
niklas@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Peter Ekholm

Servicerådgivare och garantihandläggare

08-556 346 78
peter@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Eliot Hallensjö

Servicerådgivare

08-556 346 60
eliot@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Sara Asplund

Servicerådgivare

08-556 346 59
sara@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Smilla Schumacher

Servicerådgivare

08-556 346 72
smilla@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Steve Holmén

Reservdelar & tillbehör

08-556 346 52
steve@satra.peugeot.se
Placeholder bild för personal
Johan Matteuzzi

Reservdelar

08-556 346 58
johan@satra.peugeot.se